Switch

3.95

1 op voorraad

 

 

 

1 op voorraad

Bij aantal artikelen in uw winkelmand wordt uw prijs!
1 - 1 3.75
2 - 2 3.56
3 - 3 3.46
4 - 4 3.36
5 - 5 3.26
6 - 6 3.16
7 - 7 3.06
8 - 8 2.96
9 - 9 2.86
10 - 10 2.77
11 - 11 2.67
12 - 12 2.57
13 - 13 2.37
14 - 14 2.17
15 + 1.98
EAN: 9789024553136 Artikelnummer: 40557 Categorie:

Beschrijving

Artikelnummer: 40557

Auteur: Charlotte Parsons

 

Omschrijving:

Londen, 21e eeuw. Er is een superdrug ontwikkeld die slapen overbodig maakt en je dus twee keer zoveel tijd in je agenda geeft, de 24/7-pil. Maar niet iedereen is even enthousiast over de hype en zo ontstaat er een samenleving die is verdeeld in slapers (die als parasieten worden gezien) en niet-slapers (de helden van de economie).
Journaliste Cynthia Wills is zo’n ‘slaper’. Ze vertrouwt de pil niet, en weigert hem te slikken. Voor een grote krant werkt ze aan een onderzoek naar een seriemoordenaar die het gemunt heeft op blonde vrouwen met blauwe ogen. Dan ontdekt ze dat er een verband is tussen de moorden en 24/7.
Charlotte Parsons studeerde journalistiek en psychologie. Daarna werkte ze een tijd als onderzoeker in een laboratorium waar medicijnen werden getest op vrijwilligers, waarna ze de overstap maakte naar de journalistiek. Tegenwoordig schrijft Parsons voor CNN. Haar debuut Switch is een moderne psychologische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en S.J. Watson.

Extra informatie

Tweedehands

Ja

Nieuw in verpakking

Nee

Genre Boek

Thriller, Detective

Geschreven Taal

Nederlands

Kaft

Softcover

Conditie

Zo goed als nieuw

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Titel

Ga naar de bovenkant