Villa triste

2.95 2.80

1 op voorraad

 

 

 

1 op voorraad

Aantal willekeurige artikelen in winkelmand: Extra korting!!
1 - 1 5%
2 - 2 10%
3 - 3 12.5%
4 - 4 15%
5 - 5 17.5%
6 - 6 20%
7 - 7 22.5%
8 - 8 25%
9 - 9 27.5%
10 - 10 30%
11 - 11 32.5%
12 - 12 35%
13 - 13 40%
14 - 14 45%
15 + 50%
EAN: 9789022999462 Artikelnummer: 46642 Categorie:

Beschrijving

Artikelnummer: 46642

 

Auteur: Lucretia Grindle

 

Omschrijving:

Twee zussen in Florence nemen tijdens de Tweede Wereldoorlog een moedige beslissing die veertig jaar later grote consequenties heeft Tijdens de Tweede Wereldoorlog worden de zusjes Caterina en Isabella Cammaccio gedwongen de moeilijkste beslissingen van hun leven te nemen waarvan de consequenties nog jarenlang zullen doorwerken. Veertig jaar later moet Alessandro Pallioti een merkwaardige moordzaak op een oude man oplossen. De vermoorde man blijkt een held voor de verzetsleden van de Tweede Wereldoorlog te zijn geweest. Hij is doodgeschoten en er is zout in zijn mond gepropt. Hoe meer Pallioti zich in de zaak verdiept, des te meer komt de geest van de oorlog tot leven. Als hij het dagboek van Caterina tussen het bewijsmateriaal vindt, wordt een ontstellende geschiedenis van het verzet en het leven van twee zussen opgerakeld. Een aanrader voor de liefhebbers van Donna Leon en Tatiana de Rosnay.

Extra informatie

Tweedehands

Ja

Nieuw in verpakking

Nee

Genre Boek

Thriller, Detective

Geschreven Taal

Nederlands

Kaft

Softcover

Conditie

Goed

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Titel

Ga naar de bovenkant